
Чоловічий механічний годинник Aesop Original з автозаводом гарантія 12 місяців преміум якість
3 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8902
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий механічний годинник Aesop Original – стиль і надійність
Годинник Aesop Original – втілення сучасного стилю для справжніх чоловіків. Преміальний бренд Aesop спеціалізується на виробництві чоловічих механічних годинників з автозаводом, поєднуючи інноваційні технології та класичний дизайн. Завдяки якісному, надійному механізму ці годинники прослужать вам довгі роки і стануть ідеальним доповненням ділового чи повсякденного образу.
- Преміальна якість матеріалів та збірки
- Надійний механічний механізм з автозаводом
- Сучасний, елегантний дизайн для чоловіків
- Офіційна гарантія від виробника – 12 місяців
- Оптимальне співвідношення ціни та якості
- Витривалість та тривалий термін служби
Обираючи Aesop Original, ви інвестуєте у якісний чоловічий годинник з офіційною гарантією, який підкреслить вашу індивідуальність та статус.
Доступний в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aesop |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип механізму | Механічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 40 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Срібло |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Темно синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 40х13 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Класичні |
| Товщина | 13 мм мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Система "День - Ніч", дата, місяць, день тижня |
| Характеристики механізму | Автозавод, 23 камені, Японія |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 495 ₴









