
Наручний годинник кварцовий Guanqin Liberty японський механізм Quartz Elite універсальний гарантія 12 місяців
2 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8802
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Guanquin Liberty – стильний кварцовий годинник з японським механізмом
Guanquin Liberty – це наручний годинник для тих, хто цінує якість, стиль та надійність у кожній деталі. Модель оснащена високоточним японським механізмом Quartz Elite, що гарантує точний час та тривалу службу. Незалежно від стилю життя, годинник Guanquin Liberty стане ідеальним аксесуаром для щоденного використання або особливих подій.
- Японський кварцовий механізм Quartz Elite
- Універсальний дизайн для чоловіків і жінок
- Міжнародна сертифікація якості
- Довговічний корпус та зручний ремінець
- Офіційна гарантія 12 місяців в комплекті
- Престижний бренд наручних годинників GUANQUIN
Замовляйте стильний та функціональний наручний годинник Guanquin Liberty у нашому інтернет-магазині! Подаруйте собі впевненість у точності часу та виключному дизайні з продуктами, яким довіряють у всьому світі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Виробник | Liberty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 40 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Кліпсова Guanquin |
| Колір ремінця | Срібло |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Темно синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 40х12 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Товщина | 12 мм мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Хронограф, секундомір, дата, час по 24 - й шкалі |
| Характеристики механізму | Elite (Японія) |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴









