
Жіночий наручний годинник CL Karno кварцовий механізм стальний корпус офіційна гарантія 12 місяців
349 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1332
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіночий наручний годинник CL Karno – стиль та надійність
Годинник CL Karno – вишуканий аксесуар для сучасної жінки, який поєднує в собі естетику та функціональність. Бренд CL спеціалізується на створенні жіночих наручних годинників, кожна модель яких вражає унікальним дизайном і бездоганною якістю.
- Оригінальний кварцовий механізм гарантує точність ходу та тривалий термін служби
- Надійний корпус з високоякісної нержавіючої сталі забезпечує довговічність виробу
- Витонченість дизайну підкреслює індивідуальність власниці
- Офіційна гарантія 12 місяців від виробника
- Ідеальний подарунок для жінок, які цінують стиль та надійність жіночих годинників
Обирайте жіночий наручний годинник CL Karno – це втілення сучасних модних тенденцій та класичних традицій якості. Додавайте яскравий акцент у свій образ разом з годинником від бренду CL!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CL |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 50 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Довжина ремінця | 40 см |
| Діаметр | 25 мм мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Оригінальна |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Бежевий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Основний колір циферблата | Золотий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 25х9 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жночі |
| Тип годинника | Класичні годинники |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип цифр | Арабські |
| Товщина | 9 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴









