
Чоловічий механічний годинник Carnival Grand Brown японський механізм 25 каменів сапфірове скло оригінал гарантія
3 895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8701
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічі механічні годинники Carnival Grand Brown
Годинник Carnival Grand Brown – це вибір сучасного чоловіка, для якого престиж, надійність та стиль мають ключове значення. Завдяки преміальному дизайну та інноваційним технологіям, ці чоловічі механічні годинники стануть ідеальним аксесуаром для ділових зустрічей та щоденного використання. Carnival Grand Brown вражає високоточною роботою завдяки японському механізму із 25 каменями, що гарантує тривалий термін служби та абсолютну точність вимірювання часу.
- Японський механізм із 25 каменями – надійність і довговічність кожного руху
- Сапфірове скло – максимальний захист від подряпин та пошкоджень
- Оригінальний Carnival – ми є єдиними ексклюзивними представниками бренду в Україні
- Офіційна гарантія 12 місяців – ваша впевненість у якості
- Преміальний стиль та витонченість – для справжніх цінителів досконалості
Обираючи Carnival Grand Brown, ви отримуєте елітні чоловічі механічні годинники з сапфіровим склом, які підкреслять ваш статус і смак. Оформіть замовлення зараз і переконайтеся в перевагах ексклюзивного дистриб’ютора Carnival в Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Тип механізму | Механічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 43 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Кліпсова Carnival |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ременів | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 43х13 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Класичні |
| Товщина | 13 мм мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Система День - Ніч, показують дату, місяць, день тижня |
| Характеристики механізму | Автозавод, 25 каменів, Японія |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 895 ₴









