
Механічний наручний годинник Forsining Texas автоматичний нержавіюча сталь мінеральне скло чоловічий гарантія 12 міс
2 895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1047
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механічний годинник Forsining Texas – стиль, надійність і досконалість
Годинник Forsining Texas — це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, сучасний дизайн та престиж. Фірмовий механізм ERS забезпечує точний хід і максимальну надійність. Ваша рука завжди підкреслить статус та відчуття стилю завдяки унікальному дизайну годинника Forsining.
- Надійний механічний механізм автоматичного заведення ERS
- Міцне мінеральне скло, стійке до подряпин і зовнішніх пошкоджень
- Корпус із якісної нержавіючої сталі — захист від корозії та зносу
- Стильний і сучасний дизайн для чоловіків та жінок
- Офіційна гарантія 12 місяців від виробника
- Висока точність годинника Forsining підтверджена роками успішного використання
Обираючи Forsining Texas, ви отримуєте не просто годинник, а надійного супутника на кожен день. Forsining — це бездоганна якість, тривала служба та впевненість у кожній секунді. Порадуйте себе або зробіть подарунок близькій людині з оригінальною механікою і преміальними матеріалами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 45 мм мм |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сталь |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 45х16 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип стрілок | Люмінесцентні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Товщина | 16 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Показують дату, день тижня, місяць, маятник «Турбілліон», тахіметр |
| Характеристики механізму | Автозавод |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 895 ₴









