
Жіночий кварцовий наручний годинник Geneva Silver сталевий корпус мінеральне скло класика гарантія 12 місяців
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1320
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий годинник Geneva Silver – класика у сучасному виконанні
Geneva Silver – стильний кварцовий жіночий наручний годинник, який поєднує у собі елегантність і практичність. Цей аксесуар стане ідеальним вибором для тих, хто цінує лаконічний дизайн і надійність у деталях. Завдяки мінімалістичному стилю, годинник Geneva Silver легко гармоніює як з діловими, так і з повсякденними образами.
- Якісний кварцовий механізм забезпечує точність ходу
- Сталевий корпус гарантує довговічність та стійкість до пошкоджень
- Мінеральне скло надійно захищає від подряпин
- Вишуканий срібний колір підкреслює індивідуальний стиль
- Офіційна гарантія 12 місяців у комплекті
Вибираючи жіночий наручний годинник Geneva Silver, ви отримуєте не лише модний аксесуар, а й упевненість у його якості. Замовляйте стильний годинник Geneva прямо зараз і підкресліть свою унікальність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geneva |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Діаметр | 42 мм мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Срібний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Основний колір циферблата | Срібний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 42х11 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип годинника | Класичні годинники |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Класичні |
| Товщина | 11 мм мм |
| Точність ходу | +/- 0,5 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴









