
Комплект постільної білизни Stripe White SoundSleep сатин-страйп білий полуторний
1 916 ₴
- Немає в наявності
- Код: 93357234
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид постільного комплекту | для дорослих |
| Колiр | бiлий |
| Матерiал | сатин страйп |
| Підодіяльник | на запах |
| Розмiр комплекту | полуторний |
| Розмiр пiдковдри | 160х215 см |
| Розмiр простирадла | 150х220 см |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Тип малюнку | геометричний |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 916 ₴
