
Армований скотч Polax скловолоконна клейка стрічка для ремонту і монтажу 50 мм х 10 м посилена міцна
63 ₴
- Немає в наявності
- Код: 059df21d
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️ Просимо звернути увагу: для цього товару відправка здійснюється виключно Новою Поштою!
Армований скотч Polax скловолоконна клейка стрічка 50 мм х 10 м
Опис
Армований скотч Polax — це посилена скловолоконна клейка стрічка, що ідеально підходить для ремонту та монтажу. Виготовлений із міцної поліпропіленової плівки товщиною 150 мкм, армованої поздовжніми та поперечними скловолоконними нитками. Завдяки клейовому шару на основі синтетичного каучуку скотч надійно прилипає до металу, пластику, скла та плівки.
Переваги
- Високий рівень міцності на розрив у різних напрямках
- Стійкість до екстремальних температур: від -30°C до +70°C
- Відмінна клейкість до різних матеріалів
- Захист з'єднань від механічних пошкоджень, вологи, пари та сонячних променів
- Витримує екстремальні навантаження
- Легко розрізається лише гострими предметами
Застосування
- Садівництво: ущільнення, з'єднання та стяжка поливальних шлангів; ремонт і фіксація плівок теплиць
- Автомобілі: ізоляція, з'єднання патрубків, фіксація проводів та труб
- Електромонтаж: фіксація електричних проводів та кабелів
- Транспортування: закріплення важких та габаритних предметів, фіксація вантажу на палетах, стяжки рулонних матеріалів
- Ремонт: заміна металевих і пластикових хомутів, фіксація кабелів
Характеристики
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 10 м |
| Товщина плівки | 150 мкм |
| Тип армування | Поздовжні та поперечні скловолоконні нитки |
| Клейова основа | Синтетичний каучук |
| Діапазон температур | -30°C до +70°C |
| Виробник | Polax |
| Артикул | 101-103 |
Чому варто обрати армований скотч Polax?
Надійна скловолоконна стрічка Polax стане незамінним помічником у побуті, на виробництві, під час ремонту, монтажу та транспортування. Вона дозволяє швидко та ефективно вирішувати завдання з фіксації, ізоляції та захисту різних елементів, завдяки високим показникам міцності, термостійкості та довговічності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-103 |
| Довжина | 10 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Основа стрічки | РР-плівка, армована скловолоконною сіткою |
| Відсилання | 1-2 дні з моменту підтвердження замовлення |
| Застосування | Ремонт, паковання, герметизація, будівництво, авто, туризм, електрика |
| Робочий матеріал | Метал, пластик, дерево, плівка, текстиль, камінь, скло, кераміка |
| Розмір | 50 мм х 10 м |
| Сила адгезії | 19Н/25мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Температура експлуатації | От -30 до +70°C |
| Товщина | 150 мкм мм |
| Рівень адгезії | Високий |
| Стійкість до: | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Колір | Напівпрозорий |
| Ширина | 50 мм см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴

