
Стальний кутник Polax 400 мм для розмітки та перевірки кутів 90 і 45 градусів двостороння шкала
89 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7200ee42
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️ Просимо звернути увагу: для цього товару відправка здійснюється виключно Новою Поштою!
Стальний кутник Polax 400 мм для розмітки та перевірки кутів 90° і 45°, двостороння шкала
Стальний кутник Polax 400 мм — надійний інструмент для точного розмічання та перевірки кутів під час виконання столярних, монтажних і будівельних робіт. Завдяки двосторонній шкалі він забезпечує зручність у вимірах та універсальність використання.
Основні переваги кутника Polax:
- Точна розмітка і перевірка прямих кутів 90°
- Контроль кута 45° під час обробки і складання виробів
- Двостороння шкала для легкого зчитування мір з обох сторін полотна
- Виготовлений із міцної сталі, стійкої до корозії та механічних пошкоджень
- Підходить для внутрішнього і зовнішнього використання
Характеристики:
- Довжина: 400 мм
- Матеріал: сталь
- Кути: 90° і 45°
- Двостороння розмітка
Стальний кутник Polax стане незамінним помічником для професіоналів та любителів при виконанні точних розміток і перевірці кутів під час різноманітних робіт. Інструмент відзначається довговічністю, простотою у використанні та зручністю завдяки чітким шкалам.
89Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38-044 |
| Вага | 0, 135 кг г |
| Висота в пакованні (см) | 15,5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Комплектація | кутник |
| Призначення | Для металу, для меблів, для дерева, для плитки (кафеля) |
| Робоча довжина | 40 см |
| Розміри | 400 мм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Жовтий |
| Ширина в пакованні (см) | 4,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴


