
Сімейний комплект постільної білизни SoundSleep сатин-страйп пудровий 100% бавовна 145 г/м2 м'який і повітропроникний
3 664,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94247985
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Страйп-сатинова постільна білизна від SoundSleep Матеріал: сатин-страйп (100% бавовна) Плотність: 145 г/м2 Світло: пудровий Підковдра: на запах Наволочки: на запах Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає упаковці: пвхКомплект постільної білизни SoundSleep Stripe Pudra сатин-страйппудровий. Постільна білизна виготовлена зі 100% бавовняного сатину зі смугами. Класичний спальний комплект зі страйп-сатину з приємним блиском, м'який і повітропроникний для шкіри. Гарний малюнок, властивий плетінню тканини страйп-сатин — додає білизні ніжних відблисків. Гарна повітропроникність і гігроскопічність дають змогу шкірі почуватися комфортно під час сну. Сатин-страйпу властиві: висока щільність, міцність тканини та чудова зносостійкість. Цей комплект елегантно доповнить Вашу спальню. Розміри та комплектність: Сімейний: підковдра 160х220 см — 2 шт., простирадло 220х240 см — 1 шт., наволочка 50х70 см — 2 шт. Страйп-сатин має всі переваги сатинової тканини: висока щільність, міцність і зносостійкість; м'якість і глянсовий блиск; супроникна повітропроникність, теплопровідність і гігроскопічність; підходить для чутливої шкіри; мало мнеться і практично не дає усадки Рекомендації з догляду:Бельє рекомендується прати з виворітного боку, окремо від інших кольорових речей; прання білизни допустиме за температури: 40-60 градусів;Не використовуйте вибілювачі й агресивні мийні засоби; Глажка допустима тільки з виворітного боку за температури не вище ніж 90 градусів;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | сатин страйп |
| Підковдра | на запах |
| Розмір комплекту | Сімейний комплект |
| Розміри комплекту | сімейний |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 160х215 см |
| Розміри простирадла | 220х240 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | пвх |
| Колір | Пудра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 664,10 ₴






