
Хомут черв'ячний Polax 50-70 мм нержавіюча сталь для сантехніки вентиляції і опалення надійне кріплення електрокабелів
222 ₴
- Готово до відправки
- Код: 88e5092e
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️ Просимо звернути увагу: для цього товару відправка здійснюється виключно Новою Поштою!
Хомут для сантехніки та систем опалення
Наш хомут - це ідеальне рішення для монтажу сантехнічного обладнання, вентиляційних систем та опалювальних систем. Він також підходить для закріплення електрокабелів та інших приладів, що потребують надійного кріплення.
Переваги хомута
- Надійне кріплення: Спеціальна конструкція гарантує герметичність та безпеку.
- Довговічність: Виготовлений з високоякісних матеріалів, хомут служить довго та багаторазово.
- Безпека: Використання хомута виключає ризик пошкодження шлангу.
Індивідуальний підбір розміру
Розмір хомута можна легко підібрати відповідно до діаметру вашого шланга або труби, що забезпечить оптимальну фіксацію.
Обираючи наш хомут, ви отримуєте якість та надійність при монтажі систем різного призначення.
217Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 37-030 |
| Вага в упаковці, кг | 0, 220 кг |
| Висота в упаковці (см) | 23 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 23 см |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 10 шт. |
| Кількість у наборі, шт | 10 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Застосування | Універсальний |
| Стандарт виготовлення | W2 |
| Тип товару | Хомут черв'ячний |
| Товщина кулі | 0.65 mm |
| Ширина стрічки | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴

