
Малярська клейка стрічка Polax Premium 19мм x 20м для фасадних і фарбувальних робіт, будівництва та автомайстерень
28 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-023
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️ Просимо звернути увагу: для цього товару відправка здійснюється виключно Новою Поштою!
Малярська стрічка Polax Premium 19 мм х 20 м (101-023)
Малярська стрічка Polax Premium - ідеальне рішення для фасадних ремонтних та фарбувальних робіт. Вона широко застосовується в будівництві та автомайстернях, забезпечуючи професійний результат.
Ця якісна стрічка створена для чіткого розділення кольорів при багатобарвному забарвленні як в інтер'єрах, так і в екстер'єрах. Вона запобігає підтіканню рідких фарб, забезпечуючи чистоту та акуратність виконаних робіт.
Особливо ефективна для зовнішніх робіт на запорошених і структурних поверхнях. Завдяки своїм властивостям, малярська стрічка Polax Premium стане вашим незамінним помічником у досягненні ідеального результату при кожному проекті.
Обирайте стрічку Polax Premium для вашого проекту, і отримуйте професійний результат з легкістю.
28Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-023 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Довжина | 20 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. |
| Клейовий склад | Акриловий сольвент |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Крепований папір |
| Застосування | Для зовнішніх роботів. захист фактурних поверхонь від попадання лакофарбових матеріалів; проведення лакофарбових робіт усередині та зовні приміщень; утворення чіткого контуру фарбування при з'єднанні різних кольорів. |
| Розмір | 19 мм х 20 м |
| Рівень адгезії | Середній |
| Сила адгезії | 7Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи, розчинників |
| Температура експлуатації | до +70°C |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 ₴
