
Комплект постільної білизни SoundSleep Silken сатин-страйп двоспальний євро 200х220 см чорний 100% бавовна
3 276,90 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2800004482219
Сатиново-страйповий комплект постільної білизни SoundSleep Silken
Серія: Silken
Матеріал: сатин-страйп (100% бавовна)
Щільність: 145 г/м2
Колір: чорний
Підодіяльник: на запах
Наволочки: на запах
Упаковка: ПВХ
Країна реєстрації бренду: Україна
Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає
Опис товару
Відкрийте для себе розкішний сатиново-страйповий комплект постільної білизни SoundSleep Silken, що забезпечує найвищий комфорт під час відпочинку. Цей комплект виготовлений з 100% бавовняного сатин-страйпу, що гарантує надійне зчеплення з поверхнею ліжка, запобігаючи ковзанню. Завдяки своїй ніжній текстурі, матеріал не викликає алергічних реакцій і є ідеальним вибором для чутливої шкіри.
Комплект виготовлений з натуральних волокон, що робить його гідроскопічним та дихаючим, дозволяючи шкірі дихати і вбирати зайву вологу. Це забезпечує максимальний комфорт під час сну. Завдяки низькій теплопровідності, сатин зберігає тепло в зимовий період і приємно охолоджує влітку.
Розміри та комплектація
- Двоспальний євро: підодіяльник 200х220 см - 1 шт, простирадло 220х240 см - 1 шт, наволочка 50х70 см - 2 шт
Зробіть свій сон комфортним та затишним з постільною білизною SoundSleep Silken, яка поєднує в собі якість, стиль та функціональність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | сатин страйп |
| Підковдра | на запах |
| Розмір комплекту | Двоспальний Євро комплект |
| Розміри комплекту | евро |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 200х220 см |
| Розміри простирадла | 220х240 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | пвх |
- Ціна: 3 276,90 ₴



