
Комплект постільної білизни SoundSleep Silenna Ранфорс Євро 200x220 см сірий 100% бавовна стильний принт Україна
1 385 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2800004728911
Комплект постільної білизни SoundSleep Silenna ранфорс
Матеріал: ранфорс (100% бавовна)
Щільність тканини: 115 г/кв.м
Колір: сірий
Підодіяльник: з розрізом внизу
Упаковка: ПВХ
Країна реєстрації бренду: Україна
Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає
Розміри та комплектність
- Двоспальний євро комплект:
- підодіяльник 200х220 см - 1 шт
- простирадло 220х240 см - 1 шт
- наволочка 50х70 см - 2 шт
Комплект постільної білизни SoundSleep Silenna ранфорс Євро 200х220 см сірий (2800004728911) стане ідеальним вибором для вашої спальні. Стильний принт з сердечками і написами створить в інтер'єрі атмосферу романтики та затишку.
Переваги матеріалу
Цей комплект виготовлений з натуральної бавовняної тканини, яка є приємною на дотик, добре пропускає повітря, гіпоалергенною, практичною та зносостійкою у використанні. Він чудово доповнить ваш інтер'єр і прослужить довгий час, зберігаючи привабливий зовнішній вигляд.
Про бренд SoundSleep
ТМ SoundSleep — український бренд високоякісного домашнього текстилю. Відмінні особливості:
- продукція виготовляється з високоякісної сировини, матеріали тестуються і мають міжнародну сертифікацію;
- у виробництві постільної білизни використовуються натуральні тканини;
- при виробництві постільна білизна проходить кілька етапів контролю, що забезпечує високу якість пошиття готових виробів, кожен шов перевіряється вручну;
- дизайнери ТМ SoundSleep створюють комплексні колірні рішення для всього дому та спальні від пастельних до глибоких і насичених тонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | ранфорс |
| Підковдра | з вирізом внизу |
| Розміри комплекту | евро |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 200х220 см (± 5 см) |
| Розміри простирадла | 220х240 см |
| Тип малюнка | символи напису шрифтів |
| Паковання | пвх |
- Ціна: 1 385 ₴
