
Комплект постільної білизни SoundSleep Sovene ранфорс 100% бавовна Євро 200х220 см сірий український бренд
1 385 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2800004728881
Комплект постільної білизни SoundSleep Sovene Ранфорс
Матеріал: ранфорс (100% бавовна)
Щільність тканини: 115 г/кв.м
Колір: сірий
Пододіяльник: з розрізом внизу
Упаковка: ПВХ
Країна реєстрації бренду: Україна
Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає
Розміри та комплектація
- Двоспальний євро комплект:
- Пододіяльник 200х220 см - 1 шт
- Простирадло 220х240 см - 1 шт
- Наволочка 50х70 см - 2 шт
Комплект постільної білизни SoundSleep Sovene у сірому кольорі (модель 2800004728881) стане чудовим доповненням для вашої спальні. Сірі відтінки з вишуканим орнаментом та клітинками створять атмосферу затишку та неповторності. Виготовлений з натуральної бавовняної тканини, цей комплект має приємну на дотик текстуру, добре пропускає повітря, гіпоалергенний та практичний у використанні. Він відзначається високою зносостійкістю, зберігаючи свій привабливий вигляд впродовж тривалого часу.
Про бренд SoundSleep
ТМ SoundSleep - український бренд високоякісного домашнього текстилю. Відмінні особливості:
- Продукція виготовляється з високоякісної сировини, матеріали проходять тестування та мають міжнародну сертифікацію.
- У виробництві постільної білизни використовуються натуральні тканини.
- Постільна білизна проходить кілька етапів контролю, що забезпечує високу якість пошиття готових виробів, кожен шов перевіряється вручну.
- Дизайнери ТМ SoundSleep створюють комплексні кольорові рішення для всього дому та спальні - від пастельних до глибоких та насичених тонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | ранфорс |
| Підковдра | з вирізом внизу |
| Розміри комплекту | евро |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 200х220 см (± 5 см) |
| Розміри простирадла | 220х240 см |
| Тип малюнка | абстрактний |
| Паковання | пвх |
- Ціна: 1 385 ₴
