
Постільна білизна SoundSleep ранфорс 160x215 сіро-синя 100% бавовна Україна полуторний комплект
1 195,70 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94381450
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект постільної білизни SoundSleep з ранфорсу, полуторний розмір 160х215 см, сіро-синій
Відчуйте справжній комфорт і затишок з постільною білизною з
Замовляйте постільну білизну SoundSleep вже сьогодні і відчуйте різницю, яку може подарувати якісний текстиль для вашого сну!Комплектність:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | ранфорс |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | підлітковий |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 155х215 см (± 5 см) |
| Розміри простирадла | 150х220 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195,70 ₴




