
Комплект постільної білизни бязь SoundSleep Emotions полуторний 160х215 сірий суха троянда бавовна Україна
1 175,90 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2800004579827
Постільна білизна з бязі SoundSleep Emotions Полуторний 160х215 см
Країна виробник: Україна
Країна реєстрації бренду: Україна
Матеріал: бязь
Колір: сірий, суха троянда
Щільність: 120-125г/м2
Підковдра: на запах
Наволочки: на запах, 50х70 см
Упаковка: ПВХ упаковка
Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає
Комплектація і розміри
- Полуторний комплект: підковдра 160х215 см - 1 шт, простирадло 150х220 см - 1 шт, наволочка 50х70 см - 1 шт.
Опис товару
Представляємо високоякісний комплект постільної білизни SoundSleep Emotions з натуральних волокон бавовни. Цей набір не лише радує око стильним принтом, але й забезпечує відмінні характеристики бавовняного матеріалу. Бязь відзначається своєю натуральністю і міцністю, вона мало мнеться і зберігає свій початковий колір навіть після численних прань.
Переваги бязі
- Висока повітропроникність
- Гігроскопічність
- Комфортна атмосфера під час сну
Цей комплект постільної білизни забезпечує легкість у використанні та стильний зовнішній вигляд вашої спальні. Оберіть SoundSleep Emotions для комфортного і здорового сну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | Бязь |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | підлітковий |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 155х215 см (± 5 см) |
| Розміри простирадла | 150х220 см |
| Тип малюнка | Квіти |
| Паковання | пвх |
- Ціна: 1 175,90 ₴
