
Комплект постільної білизни сатин SoundSleep Silken 100% бавовна 160x215 см синій гіпоалергенний Україна полуторний
2 247,30 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2800004482301
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сатинове постільне білизна SoundSleep Silken
Відкрийте для себе розкіш та комфорт з сатиновим постільним білизном SoundSleep Silken. Цей комплект виготовлений з високоякісного сатину (100% бавовна), що забезпечує відчуття ніжності та легкості під час сну.
Основні характеристики:
- Серія: Silken
- Матеріал: сатин (100% бавовна)
- Щільність: 145 г/м2
- Колір: синій
- Розміри: полуторний 160х215 см
- Тип упаковки: ПВХ
- Країна реєстрації бренду: Україна
Переваги сатинового постільного білизна:
Завдяки натуральним волокнам, сатин забезпечує оптимальний рівень вологості, поглинаючи та відводячи зайву вологу з вашої шкіри. Це робить його ідеальним вибором для будь-якого сезону: він зберігає тепло взимку та надає прохолоду влітку. Крім того, сатин не викликає алергій, що робить його безпечним для чутливої шкіри.
Комплектність:
- Підковдра: 160х215 см - 1 шт.
- Простирадло: 150х220 см - 1 шт.
- Наволочки: 50х70 см - 2 шт.
Обравши постільне білизна SoundSleep Silken, ви отримуєте не лише якісний товар, а й неперевершений комфорт під час сну. Додайте нотку елегантності у вашу спальню з нашим сатиновим комплектом!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | Сатин |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | підлітковий |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 155х215 см (± 5 см) |
| Розміри простирадла | 150х220 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 247,30 ₴




