
Комплект постільної білизни SoundSleep Dyet Chocolate полуторний ранфорс 160x215 см шоколадний Україна якісний матеріал
1 134 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2800004485555
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект постільної білизни SoundSleep Dyet Chocolate
Шукаєте ідеальне рішення для створення затишної атмосфери у вашій спальні? Комплект постільної білизни SoundSleep Dyet Chocolate стане вашим найкращим вибором. Виготовлений у шоколадному кольорі з якісного матеріалу . Завдяки своїй щільності, вона забезпечує довгий термін служби і стійкість до частих прань без втрати форми і кольору. Гіпоалергенні властивості матеріалу гарантують комфортний сон і прекрасну повітропроникність.
Склад комплекту
- Підковдра 160х215 см – 1 шт
- Простирадло 150х220 см – 1 шт
- Наволочки 50х70 см – 2 шт
Цей комплект постільної білизни від SoundSleep – ідеальний вибір для тих, хто цінує
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для підлітків |
| Матеріал | ранфорс |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | полуторний |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 155х215 см (± 5 см) |
| Розміри простирадла | 150х220 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴
