
Комплект постільної білизни SoundSleep Soft Beige 100% бавовна бязь полуторний 160x215 см 2 наволочки 50x70 Україна
1 457 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94400144
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект постільної білизни SoundSleep Soft Beige з натурального хлопку
Відкрийте для себе комфорт і затишок з постільною білизною SoundSleep Soft Beige, виготовленою з високоякісної бязі. Цей вже сьогодні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | Бязь |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | полуторний |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 155х215 см (± 5 см) |
| Розміри простирадла | 150х220 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 457 ₴


