
Комплект постільної білизни SoundSleep Stripe Beige євро сатин-страйп бежевий 100% бавовна 200х220 см 145 г/м² для чутливої шкіри
3 908 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2251736512017
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Страйп-сатинове постільне білизна SoundSleep Stripe Beige
Відчуйте розкіш і комфорт з постільною білизною від SoundSleep, виготовленою з високоякісного та насолоджуйтесь незабутнім комфортом щоночі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | сатин страйп |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | евро |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 200х220 см (± 5 см) |
| Розміри простирадла | 220х240 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 908 ₴







