
Плівка 80 мкм 3х100м поліетиленова покривна теплична УФ 24 місяці
4 830 ₴
- Готово до відправки
- Код: пуф0021
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багаторічна теплична поліетиленова плівка ТМ "Shadow"
Відкрийте для себе надійну багаторічну тепличну плівку від ТМ "Shadow", виготовлену з первинного ПВД. Ця плівка забезпечує ефективний захист ваших рослин і спеціально розроблена для теплиць з додаванням UV-стабілізатора, антифогу та поглинача інфрачервоного випромінювання.
Переваги тепличної плівки "Shadow"
- Конденсація водяної пари у вигляді тонкого шару запобігає опікам рослин.
- Поглинач ІЧ-випромінювання допомагає підтримувати стабільний температурний режим у теплиці.
- Висока стійкість до атмосферних впливів і УФ-випромінювання.
Характеристики товару
- Вага: 21 кг
- Кількість метрів у рулоні: 100 м
- Матеріал покриття: Теплична плівка
- Товщина плівки: 80 мкм
- Колір: Зелений
- Ширина: 3 м
- Ширина плівки в розвороті: 300 см
- Ширина рукава: 150 см
- Стабілізована до УФ-випромінювання: Так
- Тип: Плівка
- Форма: Рукав
Замовте зелену тепличну плівку з 2% UV стабілізатора за найкращою ціною від виробника з гарантією на 24 місяці. Ця плівка ідеально підходить для забезпечення безперервного захисту та оптимального мікроклімату у вашій теплиці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shadow |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 21 кг |
| Кількість метрів в рулоні | 100 м |
| Матеріал покриття | Теплична плівка |
| Товщина плівки | 80 мкм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 3 м |
| Ширина плівки в розвороті | 300 см |
| Ширина рукава | 150 см |
| Тип | Плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Да |
| Форма | Рукав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 830 ₴





