
Ніж Opinel №12 Effile, бук natural (002560)
1 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: 002560
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж Opinel №12 Effile, бук natural (002560)
Опис товару
Ножі Effile відрізняються від серії Tradition своєю філейною конструкцією. Їхня рукоятка звужується від центру до кінця для зручності тримання. Клинок виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі Sandvik 12C27, що робить його ідеальним для обробки риби. Проте, завдяки гнучкій конструкції, цей ніж не підходить для важкої роботи. Надійна система замикання Virobloc® забезпечує безпеку у відкритому положенні.
Особливості руків'я
Руків'я ножа виконане в традиційному буковому стилі, що додає йому класичного вигляду та зручності.
Догляд за ножем
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на клинку, рекомендується насухо протирати його після контакту з вологою. Поява плям є результатом хімічної реакції сталі і не вважається дефектом чи гарантійним випадком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opinel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний, для риболовлі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 120 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Матеріал руків'я | бук |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Твердість клинка | 55-57 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Virobloc |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
| Колір ручки | коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴



