ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ВІДСТАНЬ МІЖ ОСЯМИ 76 см
ВИСОТА ДО СИДІННЯ 53 см
ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ 34 см
РАМА метал
КЕРМО 81 см
ГАЛЬМО дисковий
СТОЯНКОВЕ ГАЛЬМО +
ГОЛОВНА ПЕРЕДАЧА ланцюгова
МОТОР К-ТЬ 1/1000W/48V
БАТАРЕЯ V/AH 12V/12AH
КІЛЬК-ВО 4
ЧАС НА ЗАРЯДКУ 8-10 год
ЧАС НА ЇЗДУ 1 год
ЗАРЯДКА 48V/2,5A
ШТЕКЕР круглий із трьома отворами
ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ЗА ВАГОЮ до 65 кг
СТАРТ ПОВОРОТ КЛЮЧА +
РУЧКА ГАЗУ +
КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ У КВАДРОЦИКЛІ 2
ШВИДКІСТЬ до 26,5 км/год
ПЕРЕМИКАННЯ ШВИДКОСТЕЙ КЛЮЧ +
МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ до 26,5 км/год
КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ (ПЕДАЛЬ, РУЧКА ГАЗУ) ручка газу
РУХ ВПЕРЕД НАЗАД ВАЖІЛЬ +
СВІТЛО ФАРИ ПЕРЕДНІ +
ФАРИ ЗАДНІ +
КНОПКА ВМИКАННЯ/ВИМИКАННЯ СВІТЛА +
ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ +
ЗВУК СИГНАЛ НА КЕРМІ +
СИДІННЯ 1/2-місне 1-місне
ПВХ +
КОЛЕСА ГУМА (надувне) +
РОЗМІР КОЛЕСА/ДИСКА 33,5 см/17 см
КОРПУС ЗВИЧАЙНИЙ +
МАТЕРІАЛ пластик
КОРОБКА КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ 5
КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ/КОРИЧНЕВИЙ) коричневий
НАЯВНІСТЬ МЕТАЛЕВОГО КАРКАСА +
АМОРТИЗАТОРИ НАЯВНІСТЬ і КІЛЬК_ВО 2 передніх/1задній (з регулюванням жорсткості)
КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/ РОЗМІР) 65 кг/57 кг/116-68-52 см
ВІДСТАНЬ МІЖ ОСЯМИ 76 см
ВИСОТА ДО СИДІННЯ 53 см
ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ 34 см
РАМА метал
КЕРМО 81 см
ГАЛЬМО дисковий
СТОЯНКОВЕ ГАЛЬМО +
ГОЛОВНА ПЕРЕДАЧА ланцюгова
МОТОР К-ТЬ 1/1000W/48V
БАТАРЕЯ V/AH 12V/12AH
КІЛЬК-ВО 4
ЧАС НА ЗАРЯДКУ 8-10 год
ЧАС НА ЇЗДУ 1 год
ЗАРЯДКА 48V/2,5A
ШТЕКЕР круглий із трьома отворами
ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ЗА ВАГОЮ до 65 кг
СТАРТ ПОВОРОТ КЛЮЧА +
РУЧКА ГАЗУ +
КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ У КВАДРОЦИКЛІ 2
ШВИДКІСТЬ до 26,5 км/год
ПЕРЕМИКАННЯ ШВИДКОСТЕЙ КЛЮЧ +
МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ до 26,5 км/год
КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ (ПЕДАЛЬ, РУЧКА ГАЗУ) ручка газу
РУХ ВПЕРЕД НАЗАД ВАЖІЛЬ +
СВІТЛО ФАРИ ПЕРЕДНІ +
ФАРИ ЗАДНІ +
КНОПКА ВМИКАННЯ/ВИМИКАННЯ СВІТЛА +
ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ +
ЗВУК СИГНАЛ НА КЕРМІ +
СИДІННЯ 1/2-місне 1-місне
ПВХ +
КОЛЕСА ГУМА (надувне) +
РОЗМІР КОЛЕСА/ДИСКА 33,5 см/17 см
КОРПУС ЗВИЧАЙНИЙ +
МАТЕРІАЛ пластик
КОРОБКА КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ 5
КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ/КОРИЧНЕВИЙ) коричневий
НАЯВНІСТЬ МЕТАЛЕВОГО КАРКАСА +
АМОРТИЗАТОРИ НАЯВНІСТЬ і КІЛЬК_ВО 2 передніх/1задній (з регулюванням жорсткості)
КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/ РОЗМІР) 65 кг/57 кг/116-68-52 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип | Електромобіль |
| Колір | Синій |
| Максимальна швидкість | 26.5 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 65 |
| Вид електроавтомобіля | Квадроцикл |
| Вік | От 6-ти лет |
| Габарити: висота | 68 |
| Габарити: довжина | 116 |
| Габарити: ширина | 52 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигун | 1 мотор/1000W |
| Діаметр колеса | 300 мм |
| Живлення іграшки | акумулятор |
| Кількість місць | 1-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 65 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гумове покриття |
| Стать | Унісекс |
| Привод | 2WD |
| Радіокерування | немає |
| Стан | Нове |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 500 ₴






