Тип 2в1(батьківська ручка)
Розміри товару довжина (машини/с рід.ручкою) 64см/80см
ширина(по колесам/підставка для ніг) 30см/43см
висота до спинки 50см
висота до батьківської ручки 91см
висота до керма 43 см
ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ 27см
ВИСОТА ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ 14см
Допустимість навантаження За вагою до 20кг
За віком від 18міс
Мотор 6V/13000RPM/25W
Живлення Акумулятор 6V4,5AH
Індикатор батареї +
Зарядка V/mA 6V500mA
Індикатор зарядки +
Час їзди/зарядки 1-2ч/8ч
Звук Музика +/звук при старті
Магнітола(Програвач) MP3+USB
Карта пам'яті -
Сигнал немає
Світло передні/задні фари +/+
колеса/панель -
Доп.Функції БАГАЖНИК ПІД СИДІННЯМ +
БАТЬКІВСЬКА РУЧКА +
ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ та
СИДІННЯ екокожа
ГОЙДАЛКА -
ЗАХИСТ ВІД ПАДІННЯ +
Колеса розмір,см 15,5 см
Матеріал. EVA
КОРОБКА вага брутто/нетто 5/5,3 кг
Розмір 64-34-32см
Кількість шарів 5
Наявність кольорового постера -
коричневий Колір картону
Розміри товару довжина (машини/с рід.ручкою) 64см/80см
ширина(по колесам/підставка для ніг) 30см/43см
висота до спинки 50см
висота до батьківської ручки 91см
висота до керма 43 см
ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ 27см
ВИСОТА ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ 14см
Допустимість навантаження За вагою до 20кг
За віком від 18міс
Мотор 6V/13000RPM/25W
Живлення Акумулятор 6V4,5AH
Індикатор батареї +
Зарядка V/mA 6V500mA
Індикатор зарядки +
Час їзди/зарядки 1-2ч/8ч
Звук Музика +/звук при старті
Магнітола(Програвач) MP3+USB
Карта пам'яті -
Сигнал немає
Світло передні/задні фари +/+
колеса/панель -
Доп.Функції БАГАЖНИК ПІД СИДІННЯМ +
БАТЬКІВСЬКА РУЧКА +
ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ та
СИДІННЯ екокожа
ГОЙДАЛКА -
ЗАХИСТ ВІД ПАДІННЯ +
Колеса розмір,см 15,5 см
Матеріал. EVA
КОРОБКА вага брутто/нетто 5/5,3 кг
Розмір 64-34-32см
Кількість шарів 5
Наявність кольорового постера -
коричневий Колір картону
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип | Електромобіль |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 5 |
| Вік | От 18 мес |
| Вікова група | Від 1,5 років |
| Габарити: висота | 34 |
| Габарити: довжина | 32 |
| Габарити: ширина | 64 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигун | 1 мотор/25W |
| Діаметр колеса | 150 мм |
| Живлення іграшки | акумулятор |
| Кількість місць | 1-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Пластмаса |
| Матеріал коліс | Гумове покриття |
| Стать | Унісекс |
| Привод | 2WD |
| Стан | Нове |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴

