-42%

Вологопоглинаючий діатомітовий килимок антиковзний для ванної та кухні 38x58 см матовий SW-00001569
260 ₴
150 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW-00001569
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна вказана за 1 шт!!!
Вологопоглинаючі килимки
Розмір: 380х580х3 мм
Вага: 310 г
Поверхня: гладка, матова
Застосування: для приміщень з підвищеною вологістю (ванні кімнати, кухні (як у вигляді напольного, так і у вигляді покриття робочої поверхні), вітальні, балкони), безпосередньо поряд з водою (басейни, душові кабіни), в місцях, де є запахи (санвузли, лотки для тварин) та в зонах, де є великий ризик ковзання (біля ванної чи душової кабіни).
Килимок складається з наступних шарів:
Переваги матеріалу:
Рекомендації щодо догляду:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wall Sticker |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 58 см |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Поліестер |
| Основа | Гума |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
| Тематика декору, малюнка | Написи |
| Тип | Килимок для ванної |
| Товщина | 3 мм |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип килима | Вологопоглинаючий |
| Розмір | 38*58см |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴





