
Азіатський алюмінієвий казан 4 л з кришкою і дужкою для приготування плову та страв на вогні або мангалі
910 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11-004-1
Дорогі клієнти! Цей товар постачається безпосередньо з виробництва. Зазвичай ми відправляємо замовлення оперативно, але інколи можливі невеликі затримки.
Щоб уникнути незручностей, рекомендуємо перед замовленням уточнити у менеджера наявність та орієнтовні терміни відправки.
Ваше замовлення буде сформоване індивідуально та відправлене напряму з виробництва. Це займає трохи більше часу, проте гарантує свіжість і оригінальність товару.
Наш менеджер завжди підкаже вам точні строки доставки.
Азіатський алюмінієвий казан 4 л оснащений дужкою і алюмінієвою кришкою, призначений для приготування страв на вогні або мангалі, що вимагають тушкування, томління і варіння в власному соку.
Товсті стінки і напівсферичне дно акумулюють тепло по всій поверхні казана, що дозволяє рівномірно пропікати страви. М'ясо, плов та інші страви, приготовані в такому казані, виходять особливо смачними, соковитими і неймовірно ситними.
Казан стійкий до пошкоджень, він стане в нагоді на риболовлі, полюванні або просто відпочинку на природі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Вага | 1.48 кг |
| Висота | 101 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Об`єм | 4 л |
| Товщина дна казана | 3.7 мм |
| Товщина стінок казана | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ручки | лита |
| Висота, мм | 101 |
| Глибина мм | 97.5 |
| Діаметр дна | 98 |
| Комплектація | з алюмінієвою кришкою |
| Тип казана | Азійська |
| Товщина дна, мм | 3.7 |
| Товщина стінки, мм | 3.5 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 899 ₴









