
Чавунний казан азіатський 8 л для плову і тушкування без кришки, для багаття, мангалу, дачі, походу
1 660 ₴
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: KA08
Дорогі клієнти! Цей товар постачається безпосередньо з виробництва. Зазвичай ми відправляємо замовлення оперативно, але інколи можливі невеликі затримки.
Щоб уникнути незручностей, рекомендуємо перед замовленням уточнити у менеджера наявність та орієнтовні терміни відправки.
Ваше замовлення буде сформоване індивідуально та відправлене напряму з виробництва. Це займає трохи більше часу, проте гарантує свіжість і оригінальність товару.
Наш менеджер завжди підкаже вам точні строки доставки.
Азіатський чавунний казан ємністю 8 л, Без кришки, Призначений для готування страв на вогнищі чи мангалі, які потребують тушкування, томління і готування у власному соку,
Товсті стінки і округле дно акумулюють тепло по всій поверхні казана і сприяють рівномірному готуванню їжі, М’ясо, плов та інші страви, приготовані в казані з чавуну, по-особливому смачні, соковиті і мають просто неймовірний насичений аромат,
Чавунний казан з кришкою стійкий до пошкоджень, Незамінний помічник для великої компанії в поході, на дачі і відпочинку на природі,
При дбайливому догляді чавунний посуд прослужить вам дуже довго!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Вага | 4.7 кг |
| Діаметр | 360 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Чавун |
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Об`єм | 8 л |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Властивості | безпечний та екологічно чистий посуд, природне органічне покриття, збагачує їжу іонами заліза, довговічний і зносостійкий |
| Сумісність із джерелами тепла | Усі типи плит |
| Тип казана | Азійська |
| Товщина стінки, мм | 3.8 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 399 ₴







