
Чавунний казан азіатський 6 літрів з чавунною кришкою і дужкою для багаття та мангалу товстостінний для тушкування і приготування
2 195 ₴
1 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: KA06-1
Дорогі клієнти! Цей товар постачається безпосередньо з виробництва. Зазвичай ми відправляємо замовлення оперативно, але інколи можливі невеликі затримки.
Щоб уникнути незручностей, рекомендуємо перед замовленням уточнити у менеджера наявність та орієнтовні терміни відправки.
Ваше замовлення буде сформоване індивідуально та відправлене напряму з виробництва. Це займає трохи більше часу, проте гарантує свіжість і оригінальність товару.
Наш менеджер завжди підкаже вам точні строки доставки.
Азіатський чавунний казан ємністю 6 л, Укомплектований дужкою та чавунною кришкою, Призначений для готування страв на вогнищі чи мангалі, які потребують тушкування, томління і готування у власному соку,
Товсті стінки і округле дно акумулюють тепло по всій поверхні казана і сприяють рівномірному готуванню їжі, М’ясо, плов та інші страви, приготовані в казані з чавуну, по-особливому смачні, соковиті і мають просто неймовірний насичений аромат,
Чавунний казан з кришкою стійкий до пошкоджень, Незамінний помічник для великої компанії в поході, на дачі і відпочинку на природі,
При дбайливому догляді чавунний посуд прослужить вам дуже довго!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Вага | 7.2 кг |
| Діаметр | 323 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Об`єм | 6 л |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | з чавунною кришкою |
| Властивості | безпечний та екологічно чистий посуд, природне органічне покриття, збагачує їжу іонами заліза, довговічний і зносостійкий |
| Сумісність із джерелами тепла | Усі типи плит |
| Тип казана | Азійська |
| Товщина стінки, мм | 3.8 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 799 ₴








