
Підвісна гойдалка для дачі (крісло-гамак) Сolumpio коричневий+крем 96 см (до 150 кг) 00009-1
1 820 ₴
- Немає в наявності
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Увага! Підвісні гойдалки доставляються тільки на вантажні відділення Нової Пошти (до 1000 кг) або на адресну кур'єрську доставку Нової пошти. Прохання враховувати це під час оформлення замовлення. Підвісне крісло-гойдалка ідеальне рішення як для квартири, так і саду. Воно стане вашим улюбленим місцем для відпочинку. Розраховано на вагу людини до 150 кг і зростом до 2-х метрів.Крісло є металевим кільцем зі сталевої труби, на яке за принципом гамака натягнутий чохол з водонепроникної тканини Oxford 600D. На каркас закріплено чотири стропи з металевими кільцями на кінцях, зібраними на один карабін. Чохол гойдалки на блискавці, можна прати у пральній машині. Кожна гойдалка-гамак комплектується м'яким матрацом, наповненим гіпоалергенним холлофайбером вищого ґатунку, а також зручним підвісним ярмарком для напою чи смартфону. Качель-гамак Columpio можна використовувати: в квартирі;на дачі в саду;на балконі або терасі фотостудії Багато наших клієнтів, які купили гойдалку Columpio, часто повертаються знову, щоб купити крісло-гойдалку на подарунок друзям. та родичам. Його гідно оцінять, як дорослі, так і діти, які ось такий гойдалки будуть просто в захваті! Цей подарунок не має статі, віку та статусу. І якщо ви шукаєте, що подарує людині, яка має все, то крісло-гамак Columpio - це саме те, що вам потрібно!* *Залежно від налаштувань монітора, відтінок може незначно відрізнятися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Крісло підвісне; матрац; карабін (1 шт); підвісна кишенька. |
| Висота задніх строп | 100 см |
| Висота передніх строп | 120 см |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал оббивки матрацу | Oxford 600D |
| Наповнювач | Холофайбер |
| Розмір | 96x120 см |
| Розміри сидіння | 95 см |
| Тип | Крісло підвісне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴


