Увага! Підвісні гойдалки доставляються тільки на вантажні відділення Нової Пошти (до 1000 кг) або на адресну кур'єрську доставку Нової пошти. Прохання враховувати це під час оформлення замовлення.
Підвісне крісло-гойдалка ідеальне рішення як для квартири, так і саду. Воно стане вашим улюбленим місцем для відпочинку. Розраховано на вагу людини до 150 кг і зростом до 2-х метрів.
Крісло є металевим кільцем зі сталевої труби, на яке за принципом гамака натягнутий чохол з водонепроникної тканини Oxford 600D. На каркас закріплено чотири стропи з металевими кільцями на кінцях, зібраними на один карабін. Чохол гойдалки на блискавці, можна прати у пральній машині. Кожна гойдалка-гамак комплектується м'яким матрацом, наповненим гіпоалергенним холлофайбером вищого ґатунку, а також зручним підвісним ярмарком для напою чи смартфону.
Качель-гамак Columpio можна використовувати:
- в квартирі;
- на дачі в саду;
- на балконі або терасі
- фотостудії
Багато наших клієнтів, які купили гойдалку Columpio, часто повертаються знову, щоб купити крісло-гойдалку на подарунок друзям. та родичам. Його гідно оцінять, як дорослі, так і діти, які ось такий гойдалки будуть просто в захваті! Цей подарунок не має статі, віку та статусу. І якщо ви шукаєте, що подарує людині, яка має все, то крісло-гамак Columpio - це саме те, що вам потрібно!
* *Залежно від налаштувань монітора, відтінок може незначно відрізнятися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саме Те |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Крісло підвісне; матрац; карабін (1 шт); підвісна кишенька. |
| Висота задніх строп | 100 см |
| Висота передніх строп | 120 см |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал оббивки матрацу | Oxford 600D |
| Наповнювач | Холофайбер |
| Розмір | 96x120 см |
| Розміри сидіння | 95 см |
| Тип | Крісло підвісне |
- Ціна: 1 820 ₴


