
Чохол для килимка для йоги та фітнесу PowerPlay 4155 чорний поліестер з вентиляцією водонепроникний розмір 66х26 см з регульованим
125 ₴
- Готово до відправки
- Код: PP_4155_Black
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: Чохол для килимка - необхідний аксесуар для транспортування і зберігання килимка для йоги та фітнесу.

Опис:
- Зроблений з поліестеру з регульованою ручкою-ремінцем. Матеріал досить міцний: витримує килимки для йоги масою до 4-5 кг.
- Розміри відповідають стандартним килимкам для йоги, із запасом: довжина - 66 см, діаметр - 26 см.
- Вставка із сіточки дозволяє зберегти килимок свіжим і сухим, поки він упакований.
- Чохол має внизу водонепроникну тканину, для легкого чищення та захисту вашого килимка й довгого використання на всіх заняттях йогою.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20 г |
| Довжина | 66 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 26 мм |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴

