
Масажний ролер для точкового масажу EasyFit Grid Roller Mini 30 см помаранчевий екологічний EVA піна для ніг і м’язів
279 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-2017-OR
Масажний ролер для точкового масажу EasyFit Grid Roller Mini 30 см, помаранчевий
Опис
Масажний ролер EasyFit Grid Roller Mini – це ідеальний аксесуар для точкового масажу та локальної роботи з м'язами. Завдяки компактним розмірам (довжина – 30 см, діаметр – 10 см) та легкій вазі, ролер зручно брати з собою на тренування, роботу чи у подорож. Спеціально розроблена поверхня допомагає максимально ефективно розслабити м'язи ніг, спини, рук й інших невеликих м'язових груп після фізичних навантажень або тривалого перебування на ногах.
Переваги моделі
- Точкова дія на потрібні ділянки тіла
- Оптимальний для дрібних м'язових груп
- Компактний та легкий – зручно брати із собою
- Виготовлений з екологічно чистої EVA піни
- Безпечний для здоров’я та довкілля (ECO-friendly)
- Максимальна вага користувача – до 160 кг
Для кого підходить
Масажний ролер EasyFit Grid Roller Mini – чудовий вибір для жінок, які часто носять взуття на підборах, спортсменів, людей, що ведуть активний спосіб життя, або мають потребу у швидкому відновленні м'язів після тренувань чи тривалої ходьби.
Технічні характеристики
| Довжина | 30 см |
| Діаметр | 10 см |
| Матеріал | EVA піна |
| Максимальна вага користувача | 160 кг |
| Колір | Помаранчевий |
| Екологічність | ECO-friendly матеріали |
Особливості використання
Вироби EasyFit проходять довготривале тестування в умовах інтенсивного спортивного залу, тому відрізняються високою якістю, довговічністю та зручністю експлуатації. Масажний ролер стане незамінним помічником у щоденному догляді за тілом, профілактиці м'язових спазмів і підтримці здоров’я суглобів.
«Fits everyone» – Підходить кожному!Зверніть увагу: відтінок кольору на фото може незначно відрізнятися від реального виробу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик для йоги |
- Ціна: 279 ₴


