
Степ-платформа EasyFit Step-C для фітнесу та аеробіки регульована 3 рівні висоти 72х32.5 см до 250 кг для дому і спортзалу антиков
2 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-0542
Степ-платформа EasyFit Step-С - універсальний засіб для занять аеробікою та фітнесом, що підходить як для тренажерного залу, так і для домашніх тренувань. Вона ідеально підходить для цілеспрямованої роботи над ікрами, стегнами та сідницями. Платформа Step-С може перетворитися на багатофункціональний тренажер, якщо додати гантелі або використовувати її як упор при віджиманні. Завдяки регульованій висоті, степ-платформу можуть використовувати як початківці, так і досвідчені спортсмени. Її робоча поверхня розроблена так, щоб забезпечувати надійне зчеплення з ногами та забезпечувати безпеку під час тренувань.
Степ-платформа EasyFit Step-С адаптується під будь-який рівень фізичної підготовки та вік спортсмена. Доступно три положення. Початківцям рекомендується базова висота, повільні та контрольовані рухи. Більш досвідчені спортсмени можуть підняти висоту та використовувати додаткові аксесуари: обтяжувачі, фітнес-гумки, медболи та інше. Платформа виготовлена із міцного пластику, що забезпечує комфорт, безпеку та тривалий термін експлуатації. Рекомендоване навантаження до 250 кг
Переваги степ-платформи EasyFit Step-С:
- Для домашніх тренувань та занять у спортклубах
- Висока якість матеріалів
- Регульована висота
- Нековзна поверхня
- Ергономічний дизайн
- Можливість перетворити кардіотренування на силове навантаження з додаванням ваги та інтенсивності
- Поліпшення рівноваги та координації
Хактеристики степ-платформи EasyFit Step-С:
- Довжина: 72 см
- Ширина: 32,5 см
- Висота: регулюється на три рівні – 10 см+5 см+5 см шляхом переміщення ніжок
- Вага: 3,2 кг
- Матеріал: пластик
Товари EasyFit – це ефективність та довговічність, зручність та сучасний дизайн, увага до деталей та побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням у продаж тестуються протягом одного до шести місяців в умовах активної, практично цілодобової експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють без огляду рекомендувати спортивний інвентар для екстремальних умов використання!
Слоган компанії EasyFit: «Fits everyone» - «Підходить кожному». Сподіваємось, що підійде і Вам! ))
Відтінок кольору зображення товару на фото можуть незначно відрізнятися від фактичного.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 72 см |
| Максимальна вага користувача | 250 кг |
| Особливості | Антиковзаюче покриття дошки, Антиковзаюче покриття опор |
| Стан | Новий |
| Тип | Регульована платформа |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 32.5 см |
- Ціна: 2 599 ₴





