
Naviforce Europe Black Paracord, 2 ремінці
1 195 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2430
+380 (66) 489-72-74
Магазинвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту від негативних зовнішніх факторів.Тактичні годинники Naviforce відрізняються своєю високою стійкістю до механічних пошкоджень і зносу. Вони витримують удари, падіння і надзвичайні навантаження, що забезпечує їх надійну функціональність навіть в найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань, годинники Naviforce готові вистояти перед випробуваннями.Щоб забезпечити точний хід годинників, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами від відомих виробників, таких як Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю та довговічністю, що гарантує, що годинники Naviforce будуть служити вам протягом багатьох років.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Годинник комплектується 2 ремінцями: Основний - каучуковий чорний;Додатковий - паракордовий чорний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Naviforce |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 45 мм |
| Толщина | 14 мм |
| Ширина ремешка | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 59 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 23,5 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Паракорд |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 45х14 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Будильник, підсвічування, секундомір, дата, день тижня |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴








