
Комплект постільної білизни Emily Fiber Light Grey Stripe мікрофібра односпальний 140х205 см світло-сірий (2800005069136)
583 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2800005069136
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект постільної білизни з мікрофібри Страну виробник товару: Україна Страна реєстрації бренда: УкраїнаТканина: мікрофібра (100% поліестер) Світло-сірий Плотність тканини: 95 +-5 г/м2 Підковдра: на запах Наволочки: на запах Упаковка: пВс-паковання Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає Комплектації: Односпальний — підковдра 140х205 см — 1 шт., простирадло 150х220 см — 1 шт., наволочка 50х70 см — 1 шт.Комплект постільної білизни Emily Fiber Light Grey Stripe мікрофібра односпальний 140х205 см світло-сірий (2800005069136). Однотонний комплект сірого кольору з гарними смугами. Тканина мікрофібра дуже м'яка та ніжна на дотик. Мікрофібра не вимагає особливого догляду, практична та довговічна в експлуатації, добре витримує часті прання. Білизна подарує приємний відпочинок і прикрасить інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EMILY |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Тип комплекту | Односпальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Підковдра | на запах |
| Розмір комплекту | Односпальний комплект |
| Розміри комплекту | односпальний |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 140х205 см |
| Розміри простирадла | 150х220 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583 ₴




