
Комплект постільної білизни сімейний сатин SoundSleep Burlington 240x260 см квітковий 100% бавовна Україна
4 482 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2800004253086
Комплект постільної білизни SoundSleep Burlington сатин сімейний 240x260 см (2800004253086)
Подаруйте собі неперевершений комфорт та естетичне задоволення з комплектом постільної білизни SoundSleep Burlington із сатину. Виготовлений із 100% натуральної бавовни, цей сімейний комплект ідеально підходить для тих, хто цінує якість, затишок та довговічність. Завдяки щільності 145 г/м2 сатинова тканина має благородний блиск, напрочуд м’яку текстуру та не викликає алергій, забезпечуючи спокійний та здоровий сон кожної ночі.
- Матеріал: сатин (100% бавовна, тканина з Туреччини)
- Щільність тканини: 145 г/м2
- Дизайн: ніжний квітковий принт
- Розміри комплекту:
- Підковдра 160х220 см з вушками — 1 шт.
- Простирадло 240х260 см — 1 шт.
- Наволочки 50х70 см з вушками — 2 шт.
- Тип застібки: підковдра та наволочки на запах із вушками
- Упаковка: подарункова коробка крафт
- Країна виробництва комплекту: Україна
- Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає
Основні переваги сатинової постільної білизни SoundSleep Burlington:
- Тканина з натуральної бавовни витривала до зношування і зберігає привабливий вигляд навіть після багаторазового прання
- Сатин гігроскопічний і повітропроникний – відмінно вбирає та випаровує вологу, створюючи оптимальний мікроклімат для сну
- Взимку зберігає тепло, а влітку — приємно охолоджує
- Не електризується, не ковзає по поверхні, легко прасується
- Має благородний блиск і сучасний стильний дизайн з квітковим принтом
Рекомендації по догляду за сатиновою білизною:
- Перед пранням вивертайте білизну на виворіт
- Прати при температурі не вище 40°C на делікатному режимі
- Не використовувати хлоровані та агресивні мийні засоби
- Не змішувати з речами з інших тканин, та сортувати за кольорами
- Сушити в тіні, уникаючи прямих сонячних променів
- Прасувати рекомендовано з виворітного боку у злегка вологому стані
Комплект постільної білизни SoundSleep Burlington сатин 240x260 см — це стиль, якість, затишок та довговічність для вашої спальної кімнати. Замовляйте оригінальну сатинову білизну виготовлену в Україні, насолоджуйтесь затишком і красою щоночі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | Сатин |
| Підковдра | на запах |
| Розмір комплекту | Сімейний комплект |
| Розміри комплекту | сімейний |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 160х220 см |
| Розміри простирадла | 240х260 см |
| Тип малюнка | Квіти |
| Паковання | Коробка |
- Ціна: 4 482 ₴




