
Годинник чоловічий Lee Cooper Flight кварцовий японський механізм сучасний дизайн гарантія 12 місяців
2 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1970
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Lee Cooper Flight — стиль та якість британської класики
Годинник Lee Cooper Flight — це ідеальне поєднання британської традиції та сучасного стилю для тих, хто шукає найкращий аксесуар для щоденного використання або особливих подій. Бренд Lee Cooper відомий своїми неперевершеними дизайнами, високою якістю та зручністю у користуванні. Sучасна колекція годинників Lee Cooper Flight підкреслює індивідуальність та бездоганний смак кожного власника.
- Британський бренд з багаторічною історією та бездоганною репутацією
- Елегантний дизайн, що вдало поєднує класичні та сучасні мотиви
- Японський механізм для точної та надійної роботи годинника
- Гарантія 12 місяців, яка підтверджує високу якість і довговічність
- Відмінний вибір для поціновувачів стилю, престижу та функціональності
Замовляйте годинник Lee Cooper Flight в нашому інтернет-магазині та відкрийте для себе неповторний британський стиль, якість та оригінальний дизайн. З Lee Cooper Ви завжди на висоті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 73 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Діаметр | 44 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 44х11 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Товщина | 11 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Показують дату |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴









