
Годинник Lee Cooper Daytona Green чоловічий кварцовий зелений стильний з японським механізмом гарантія 12 місяців
2 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1969
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Lee Cooper Daytona Green – британський стиль і надійність
Годинник Lee Cooper Daytona Green — це сучасний аксесуар для тих, хто цінує якість, престиж та індивідуальність. Відомий британський бренд гармонійно поєднує класичні традиції та модний дизайн, створюючи ідеальний варіант на кожен день та для особливих подій. Наповніть свій образ виразом смаку та вишуканістю із годинником Lee Cooper.
- Ексклюзивний дизайн із зеленим циферблатом – унікальний стиль для креативних особистостей
- Якісний японський механізм гарантує точність часу та довговічність
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника на годинники Lee Cooper
- Міцний корпус та зручний ремінець для щоденного комфорту
- Ідеальний вибір для подарунка чи власного колекціонування
Замовляйте годинник Lee Cooper Daytona Green в нашому інтернет-магазині та відкрийте для себе новий рівень стилю, функціональності та якості! Додавайте сучасний акцент до свого образу з авторитетним британським брендом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 73 |
| Вид індикації | Індекси, крапки |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Діаметр | 42 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 42х11 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, крапки |
| Товщина | 11 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Показують дату |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Ширина ремінця | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴









