
Годинник унісекс Besta Love UA Silver ручна робота український виробник класичний дизайн японський механізм гарантія 12 місяців
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1616
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унісекс годинник Besta Love UA Silver — стиль та надійність від українського бренду
Годинник Besta Love UA Silver — це вдале поєднання класики, сучасного дизайну та першокласної якості. Нова унісекс-лінійка від українського виробника Besta створена для тих, хто цінує стильні аксесуари, індивідуальність та довговічність. Кожен циферблат і корпус моделі виготовляється майстрами вручну в Україні, що гарантує унікальність вашого годинника.
- Надійний японський механізм забезпечує точний час та довгу службу
- Стильний класичний дизайн доповнить будь-який образ — підходить для жінок і чоловіків
- Високоякісні комплектуючі та ручна збірка на сервісі українських майстрів
- Офіційна гарантія від виробника — 12 місяців
- Ідеальний подарунок, що підкреслить ваш стиль та патріотизм
Обирайте унісекс годинник Besta Love UA Silver в нашому інтернет-магазині — зробіть крок назустріч українській якості, престижу та сучасним трендам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, години |
| Вага, г | 86 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Діаметр | 39 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Ковзаюча |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 39х8 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип годинника | Класичні годинники |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 8 мм мм |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Фабрика зборки | Україна |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Характеристики механізму | Японія |
| Ширина ремінця | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴









