
Годинник чоловічий Besta Tower український бренд водостійкий із гравіюванням Тризуба на гарантії 12 місяців
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1523
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Besta Tower – якісний український годинник з унікальним дизайном
Годинник Besta Tower – це поєднання сучасних технологій, стилю та патріотизму. Від українського бренду Besta, він створений для тих, хто цінує якість, інноваційний дизайн та максимальну функціональність. Завдяки ексклюзивному запатентованому дизайну годинники Besta є ідеальним аксесуаром для сучасних активних людей.
- Український бренд: Besta – це національна гордість із власними запатентованими дизайнами
- Сучасний механізм: Надійний механізм забезпечує точний хід і довгу експлуатацію
- Гарантія 12 місяців: Довіряйте якості – всі годинники мають офіційну гарантію
- Міцність та витривалість: Витримує високі навантаження, екстремальні умови та активний спосіб життя
- Патріотичний дизайн: Зворотній бік оздоблений витонченим гравіюванням Тризуба та написом "Героям Слава!"
- Універсальність: Стильний годинник підкреслить вашу індивідуальність у будь-якій ситуації
Обирайте український годинник Besta Tower – це не лише точність і надійність, а й символ міцності, патріотизму та сучасного стилю!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 38 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Оригінальна |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 38х9 |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 9 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Характеристики механізму | Японія |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴









