
Годинник наручний чоловічий Besta Tattoo для військових японський механізм водонепроникний до -30°C з гравіюванням тризуба
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1446
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Besta Tattoo — якість та надійність для військових
Годинник Besta Tattoo — це стильний аксесуар від молодого українського бренду Besta. Він розроблений спеціально для військових та активних людей, які цінують надійність, витривалість та сучасний дизайн. Головний офіс бренду та проектування годинників здійснюються в Україні, що гарантує якісний контроль на всіх етапах.
- Сучасний витончений дизайн, який підкреслить ваш стиль
- Якісний японський механізм для точної роботи годинника Besta Tattoo
- Міцний корпус, що витримує удари й навантаження у складних умовах
- Стійкість до низьких температур до -30°C
- Водостійкість до 3 метрів — ідеально для екстремальних умов
- Ексклюзивне гравіювання тризуба на звороті корпусу — патріотичний акцент
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника
- Вигідна ціна завдяки збірці в Китаї при дотриманні високих стандартів якості
Обираючи годинник для військових Besta Tattoo, ви отримуєте надійну та стильну річ, розроблену в Україні та створену для справжніх героїв!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки, арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Діаметр | 45 мм мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ременів | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 45х18 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина | 18 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті й стрілками, дата, день тижня, місяць |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴









