
Годинник Skmei Brave ЗСУ чоловічий лімітована серія з гербом український бренд гарантія 12 місяців
989 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1135
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Годинник Skmei Brave ЗСУ — Лімітована версія з гербом ЗСУ
Skmei Brave ЗСУ — стильний наручний годинник, який увібрав у себе інновації світового бренду Skmei та патріотизм українського виробника Besta. Дана модель створена спеціально до підтримки Збройних Сил України (ЗСУ) та виготовлена обмеженим тиражем. Механізм збірки і фінальна доопрацювання виконані в Україні, підкріплені офіційною гарантією 12 місяців.
- Оригінальний герб ЗСУ на циферблаті — вираз патріотичного стилю та підтримки захисників України
- Якісний механізм — гарантія точної роботи годинника щодня
- Лімітована версія — неповторна модель, кількість якої обмежена
- Підтверджена офіційна гарантія від виробника на 12 місяців
- База від надійного бренду Besta, сучасний дизайн і надійність Skmei
Годинник Skmei Brave ЗСУ — це ідеальний вибір для тих, хто цінує патріотизм, якість і унікальний стиль. Лімітована серія стане чудовим подарунком шанувальнику годинників або справжньому патріоту України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Діаметр | 50 мм мм |
| Застежка | Класична |
| Колір корпусу | Мілітарі |
| Колір ремінця | Мілітарі |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ременів | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 50х19 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина | 19 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Герб ЗСУ, секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴









