
Кварцовий годинник Curren Graf чоловічий водонепроникний стильний дизайн сталь гарантія 12 місяців
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2502
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Curren Graf – стильний кварцовий аксесуар для вашого образу
Curren Graf – це вишуканий наручний годинник від популярного бренду Curren, що з 2001 року створює якісні кварцові годинники для тих, хто цінує надійність, точність і неповторний стиль. Годинник Curren Graf ідеально пасуватиме до будь-якого дрес-коду – ділового, повсякденного або спортивного.
- Стильний сучасний дизайн, що гармонійно доповнить ваш образ
- Точний кварцовий механізм, що забезпечує тривалий і стабільний хід
- Висока якість збірки – гарантія довговічності та комфорту при носінні
- Підкреслює індивідуальність кожного власника
- Пасує як до класичного, так і до спортивного стилю одягу
- Офіційна гарантія 12 місяців у комплекті
Обираючи кварцовий годинник Curren Graf, ви отримуєте поєднання якості, витонченого дизайну та функціональності в одному аксесуарі. Годинник Curren стане чудовим вибором для подарунка або особистого використання, гарантуючи впевненість в кожній хвилині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 44 мм мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 44х12 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 12 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴









