
Годинник чоловічий GoldenHour Titan спортивний водонепроникний сталевий для активного відпочинку з гарантією 12 місяців
1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1286
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник GoldenHour Titan – Витривалість і Стиль для Активного Життя
Годинники GoldenHour Titan – це ідеальний вибір для поціновувачів активного способу життя. Незалежно від того, займаєтеся ви спортом, вирушаєте у похід, чи працюєте в екстремальних умовах — цей наручний годинник стане вашим надійним супутником. Сучасний дизайн, підкріплений надзвичайною міцністю, виділяє GoldenHour Titan серед конкурентів.
- Міцний корпус і ремінець розроблені для максимального комфорту протягом усього дня.
- Надійний механізм забезпечує точність ходи навіть при сильних навантаженнях.
- Ідеальний для спорту, туризму, подорожей, а також тактичних завдань.
- Стильний зовнішній вигляд, що підкреслює ваш характер і індивідуальність.
- Офіційна гарантія 12 місяців від виробника.
Обираючи чоловічий годинник GoldenHour Titan, ви отримуєте не лише аксесуар, а справжній інструмент для сучасного життя. Відчуйте надзвичайну надійність та комфорт у кожному буденному чи екстремальному моменті разом із годинником GoldenHour Titan!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 160 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 22-23 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати, місяця |
| Діаметр | 46 мм мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 46х16 |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина | 16 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Будильник, підсвічування, секундомір, час показується на циферблаті й стрілками, дата, день тижня, місяць |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴









