
24 шт 310 мл білий нейтральний силіконовий герметик BeLife для вікон дверей ванн морозостійкий екологічний
2 590 ₴
- Немає в наявності
- Код: SN-351_1
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
BeLife SILICONE NEUTRAL – це високоеластичний однокомпонентний нейтральний силіконовий герметик, що є екологічно безпечним. Продукт відзначається винятковою стійкістю до атмосферних явищ, ультрафіолетового випромінювання та інтенсивного стирання. Завдяки високій адгезії, герметик ідеально підходить для використання з бетоном, цеглою, склом, керамікою, деревом та металом, не викликаючи корозії. Після затвердіння зберігає високу еластичність і не реагує на перепади температури та зміни вологості. Відрізняється високою морозостійкістю в діапазоні від -50°C до +120°C. Підходить для ручного або пневматичного монтажного пістолета.
Сфери застосування:
- герметизація віконних і дверних блоків
- шви та примикання у ванних кімнатах і душових кабінах
- системи кондиціонування повітря
- облицювальні покриття всередині та зовні будинків
- кухонні раковини та стільниці з різних матеріалів
- заповнення швів у перегородках, навісах з полікарбонатних і поліакрилових плит
- шви склопакетів
Термін зберігання: 18 місяців.
| Основа: | Силікон |
| Консистенція: | В'язка паста |
| Колір: | Прозорий, білий, чорний, сірий |
| Удельний вагу: | 0,98 ± 0,02 г/см3 |
| Усадка: | Не більше 10% |
| Усилие при 100% удлинении: | 0,36 МПа (ISO 8339) |
| Удлинение при разрыве: | 500% (ISO 8339) |
| Прочность при разрыве: | 0,6 МПа (ISO 8339) |
| Скорочення об'єму після затвердіння: | До 2% (ISO 10563) |
| Час утворення поверхневої плівки: | 10-20 хв |
| Час затвердіння: | 2,0 мм за 24 год (при товщині зразка 7 мм) |
| Температура застосування: | +5°C до +40°C (швидкість затвердіння знижується при негативних температурах) |
| Температура експлуатації: | -50°C до +120°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeLife |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SN-351 |
| Вага (г) | 315 |
| Тип | Універсальний |
| Гарантія | 18 міс. від дня виготовлення |
| Об'єм (мл) | 310 |
| Основа | Нейтральна, силіконова |
| Параметри паковання (ДхШхВ), см | 31х21х25 |
| Температура застосування | +5° до +40°С |
| Температура зберігання | +5° до +25°С |
| Температура експлуатації | -40° до +120°С |
| Термостійкість | 120°С |
| Паковання | 24 шт. |
| Фасування | Ящик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 590 ₴


