
Малярська стрічка Polax для фактурних поверхонь 48 мм x 20 м універсальна для фарбування та ремонту модель 101-158
79 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101-158
Малярська стрічка Polax для фактурних поверхонь 48 мм х 20 м (101-158)
Відкрийте для себе універсальність малярської стрічки Polax, спеціально розробленої для професійних фасадних ремонтних та фарбувальних робіт. Ідеальна для використання як в будівництві, так і в автомайстернях, ця стрічка забезпечує чітке розмежування кольорів при багатобарвному фарбуванні, що робить її незамінною при створенні бездоганних інтер'єрів та екстер'єрів.
Особливості:
- Ширина: 48 мм
- Довжина: 20 м
- Модель: 101-158
Завдяки своїм унікальним властивостям, малярська стрічка Polax ефективно запобігає підтіканню рідких фарб, що робить її ідеальним вибором для зовнішніх робіт. Вона чудово підходить для запорошених і структурних поверхонь, гарантуючи якісний результат без зайвих зусиль.
Замовляйте малярську стрічку Polax вже сьогодні та переконайтесь у її надійності та ефективності на власному досвіді!
88| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-158 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Довжина | 20 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. |
| Клейовий склад | Акриловий сольвент |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Крепований папір |
| Застосування | Для зовнішніх роботів. захист фактурних поверхонь від попадання лакофарбових матеріалів; проведення лакофарбових робіт усередині та зовні приміщень; утворення чіткого контуру фарбування при з'єднанні різних кольорів. |
| Розмір | 48 мм х 20 м |
| Рівень адгезії | Середній |
| Сила адгезії | 7Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи, розчинників |
| Температура експлуатації | до +70°C |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 79 ₴

