
Малярська стрічка Polax для фасадних робіт 19мм x 40м чітка межа кольорів запобігання підтіканню фарб структурні поверхні
56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101-153
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️ Просимо звернути увагу: для цього товару відправка здійснюється виключно Новою Поштою!
Малярська стрічка Polax для фактурних поверхонь 19 мм х 40 м (101-153)
Відкрийте для себе малярську стрічку Polax, ідеальний вибір для фасадних ремонтних та фарбувальних робіт. Цей продукт незамінний у будівництві та автомайстернях, де точність і чистота ліній є пріоритетом.
Завдяки своїм властивостям, стрічка Polax створює чітку межу поділу кольорів, що дозволяє досягти ідеального багатобарвного забарвлення як в інтер'єрах, так і в екстер'єрах. Унікальна формула стрічки запобігає підтіканню рідких фарб, що забезпечує бездоганний результат.
Особливо підходить для зовнішніх робіт на запорошених і структурних поверхнях. Завдяки ширині 19 мм та довжині 40 м, ця стрічка стане вашим надійним помічником у будь-якому проекті. Обирайте якість та надійність з малярською стрічкою Polax.
73Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-153 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Довжина | 40 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. |
| Клейовий склад | Акриловий сольвент |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Крепований папір |
| Застосування | Для зовнішніх роботів. захист фактурних поверхонь від попадання лакофарбових матеріалів; проведення лакофарбових робіт усередині та зовні приміщень; утворення чіткого контуру фарбування при з'єднанні різних кольорів. |
| Розмір | 19 мм х 40 м |
| Рівень адгезії | Середній |
| Сила адгезії | 7Н/25мм |
| Стійкість до | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи, розчинників |
| Температура експлуатації | до +70°C |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴

