
Комплект постільної білизни SoundSleep Silken сатин 100% бавовна полуторний 160x215 см ізумрудний антиалергенний
2 403 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2800004482257
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект постільної білизни SoundSleep Silken із сатину
Зануртеся у світ комфорту з комплектом постільної білизни SoundSleep Silken, виконаним із розкішного сатину. Цей полуторний комплект стане справжньою окрасою вашої спальні, надаючи їй елегантний вигляд завдяки ізумрудному кольору.
Переваги сатину
- Матеріал: 100% бавовняний сатин
- Щільність: 145 г/м2
- Розкішний блиск з лицьового боку та матова фактура з вивороту
- Натуральні волокна забезпечують гигроскопічність і дихаючі властивості
- Низька теплопровідність: зберігає тепло взимку і прохолоду влітку
Комплектність
- Підковдра: 160х215 см - 1 шт, на запах
- Простирадло: 150х220 см - 1 шт
- Наволочки: 50х70 см - 2 шт, на запах
Цей комплект постільної білизни від бренду SoundSleep гарантує вам якість, адже він виготовлений з екологічно чистих матеріалів, що не викликають алергії. Насолоджуйтесь спокійним сном завдяки дихаючим властивостям сатину, що ефективно відводить зайву вологу з вашої шкіри.
Упаковка: пвх
Країна реєстрації бренду: Україна
Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для підлітків |
| Матеріал | Сатин |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | полуторний |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 155х215 см (± 5 см) |
| Розміри простирадла | 150х220 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | пвх |
| Колір | зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 403 ₴




