
Сатиновий комплект постільної білизни SoundSleep Silken 100% бавовна полуторний м'ятний 160x215 см наволочки 50x70 см
2 114,20 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2800004482103
Сатиновий комплект постільної білизни SoundSleep Silken - Полуторний розмір, м'ятний
Відкрийте для себе розкішний комплект постільної білизни від SoundSleep серії Silken, виготовлений з преміального сатину, 100% бавовна. Завдяки щільності 145 г/м2, цей матеріал поєднує в собі блиск на лицьовій стороні та матову текстуру зворотного боку, що запобігає ковзанню і забезпечує надійне зчеплення з поверхнею.
Ключові характеристики:
- Матеріал: Сатин (100% бавовна)
- Колір: М'ятний
- Розмір: Полуторний (підковдра 160х215 см, простирадло 150х220 см, наволочки 50х70 см - 2 шт.)
- Тип застібки: На запах
- Упаковка: ПВХ
- Країна реєстрації бренду: Україна
Цей комплект постільної білизни забезпечує максимальний комфорт під час сну, завдяки натуральним волокнам, що роблять тканину гігроскопічною і дихаючою. Вона ефективно вбирає та відводить зайву вологу з поверхні шкіри. Завдяки низькій теплопровідності, сатин зберігає тепло взимку та дарує приємну прохолоду влітку.
Гарантія: Товар належної якості обміну та поверненню не підлягає.
Оберіть сатинову постільну білизну від SoundSleep для створення затишку та комфорту у вашій спальні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | Сатин |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | підлітковий |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 155х215 см (± 5 см) |
| Розміри простирадла | 150х220 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | пвх |
| Колір | М'ятний |
- Ціна: 2 114,20 ₴



